Dlaczego ceny geometrii są tak różne

Urządzenia wykorzystywane do ustawiania geometrii są dosyć zbliżone. Oczywiście niektóre są lepsze od innych ale sama precyzja ustawienia będzie dość zbliżona. Cena najczęściej wynika z kosztów jakie serwis musiał ponieść na zakup sprzętu. Ale najważniejszym elementem cenotwórczym jest doświadczenie warsztatu. Tak naprawdę zbieżność kół może ustawić niemal każdy po kilkugodzinnym szkoleniu. Ale osoby z tak małym doświadczeniem popełniają niezwykle dużo błędów. W rezultacie usługa jest wykonana nieprawidłowo i to może doprowadzić do szybkiego zniszczenia poszczególnych elementów zawieszenia.

Generalnie warto wybierać warsztaty które mają w ustawianiu geometrii wieloletnie doświadczenie. W takich przypadkach mamy największa gwarancję że usługa wykonana zostanie prawidłowo i my jako użytkownicy samochodu będziemy z niej zadowoleni.

Oczywiście pomijam w tych rozważaniach dotyczących wysokości ceny warsztaty z autoryzacją określonej marki samochodu. Tam ceny za ustawianie geometrii są niesamowicie wysokie i nie idą one w parze z jakością

Comments are closed.